Logo

Билјана Христова

1. Во програмата Мама Фит нема што не ми се допаѓа 🤣 Сите рецепти од вкусни по вкусни а најважно од се е тоа што се брзи и лесни.
Инаку сникерс смутито ми стана фаворит и кога го спремам за доручек ме држи неверојатно долго време. Тренинзите се лесно изводливи дури и за мене што не бев физички активна дооолго време.
2. Најголемата придобивка од примената на оваа програма е неверојатното чистење на организмот. Еднаш признавам имав cheat meal (знам дека е дозволено 😃) што резултираше со страшни тегоби иако беше во многу мала количина. Досега имам ослабнато 3кг со што ми остануваат уште 3 до посакуваната цел.
3. На сите мајки сегашни и идни топло ја препорачувам оваа програма и секоја следна на Ана, за еден подобар изглед за нас самите но и за здравите навики до чист организам 💜

Aleksandra Gjorgjievska

Programata za majki e super posebno za majki sto dojat i so malo bebe. Mnogu mi se dopadna vezbite bea super i oslabev 8 kilogrami so ogled na faktot deka imam premnogu obvrski okolu bebe. Sega sum na novata programa na summer challenge i mi odi tesko mn mi se naporni vezbite bidejki dur dois nemozes mnogu da skokas iskreno i bi sakala da ima nova programa za majki. Edvaj cekam zosto so taa programa ne sum tolku gladna i imam rezultati. Momentalno iako sum na drugava programa gi vezbam vezbite od mama postpartum 😍Iskreno se nadevam i bi sakala da ima uste vakvi programi za majki sto poskoro fala mnogu😍

Tatjana Jovanoska

Zdravo, zdravo i od mene.
Jas sun Tanja, sopruga i majka na dve prekrasni kerkicki.
Najmnogu mi se dopadna pred se dostapnosta na celiot tim vo pogled na odgovaranje na nasite prasanja, podrskata na cela Peach Army. Da ne zboruvam za menito PREKRASNO vo sekoj pogled.
E sega.... Vezbite sto isto taka se mnogu bitni se VRV.
Rezultati podobri i od ocekuvanoto. Da kazam deka soprugot se cudi i vika kako slabees so tolku mnogu jadenje 😂.
Im preporacuvam na site priladnici od 'posilniot pol' da de priklucat i da ne se dvoumat na bilo koja od programite.
Pokraj zdrav nacin na ishrana i vezbanje ima dosta komunikacija so ostanatite clenki i se sozdava mnogu prijatna harmonija i zelba za prodolzuvanje ponataka.
Ve saka Tanja 🥰

Јулијана Коровин

Презадоволна. Ослабнав 15 кг. Храната е превкусна, особено првиот месец. Марија е супер. Достапна, фина, полна со знаење.
Преубаво искуство. Вежбите од прв месец се одлични, особено тие за дијастаз.

Sanja Dimitrovski

Здраво Ана! Јас сум пресреќна што сум дел од оваа програма, се е совршено јадењата превкусни , вежбите кратки и многу ефикасни. Како јадач на брза храна и како анти талент за готвење се осеќам како професионален готвач🤭🤣🤗 Прекрасна енергија, подршката од тебе и Марија, од сите девојки ... 🥰Добив многу повеќе енергија😊
Намалив околу 8 кг. и сум пресреќна!Пред да се вклучам во програмата стомакот ми беше како во 7-ми месец, сега се средува има уште работа ама не се откажувам продолжувам понатаму. 🥰🥰🥰

Да не се откажуваат, чувството кога ќе си го гушкаат бебушчето а во исто време ќе бидат фит е прекрасно🤣😘

💗💗💗

Konstandina Mocan

Kako na sekoja novopecena majka taka i mene najgolema pomos bea kratkite i prevkusni recepti sto sekoj moze da gi spremi… Za mene najdobri bea smuti dorucekot ( gi pravev skoro sekoj den) brz i lesen i najbiten obrok vo denot za onie koi dojat. Kratkite i efikasni vezbi, top odvoeno vreme samo za sebe. Prezadovolna od programata i zatoa sega sme na Insta Fit i leten predizvik.

Logo

Александра Лековски

Здраво здраво 😊 баш ми е мило за оваа можност да ги споделам моите импресии за програмата бидејки баш и немам време да постирам на апликацијата. Мене вежбањето и здравата исхрана ми беа навика пред 5,6 години и затоа мислев дека ќе ми биде лесно да се вратам на старото откако накачив малку повеќе килограми кога се доселив во ОК но немањето време (и желбата да посетам што повеќе места и пробувам разни вкусови) си го направи своето. Затоа лани решив за прв пат да се вклучам во програмите на Peach Army и со Summer challenge 1 успеав да намалам 7кг. Бев пресреќна и само што го започнав Summer challenge 2 останав трудна-уште поголема среќа 😊 но изгубените килограми си ги вратив. Сега со MamaFit програмата еве веќе го тераме месец 2 а јас сум на -5кг и очигледно многу намалено во обем на секој дел од телото. За мене ова е огромен успех земајќи го во предвид фактот дека моето малечко сега е 9 месеци,лази и веќе сака да оди и да и се плетка во нозете на мама кога вежба 😃 а вежбите брзи а ефикасни-лаганица 😊 Искрено бев скептична за некои од рецептите но не за џабе велат Try before you deny it 😍 брзи и вкусни оброци,ем сита ем вкусно си јадеш башка што имаме рецепти за здрави десерти за кога ќе ни се присака благо. Затоа на сите,мајки-сегашни и идни,оние што се скептични дека не е можно да си најаден и да слабееш и оние кои мислат дека немаат време од обврски, ова е програмата која со малку напор и малку издвоено време ќе ви направи големи промени од кои ќе бидете презадоволни и пресреќни само и единствено како што вели Ана,да не се откажуваме!
Јас дефинитивно не застанувам тука!!
Сакањееее 🫶

Miljana Nikic

1. Najmnogu mi se dopadnaa vezbite bidejki Bea prilagodeni od ponizok intenzitet pocnuvajki
2. Dobiv mnogu znaenje od Ana I od Marija vo odnos na recepti I vezbi I stignav minus deset kg
3. Celosno ja preporacuvam programata,veruvajte nema da pogresite. No ne samo taze majki tuku I pocetnici vo vezbanjeto I Onie mozebi povozrasnite koi preferiraat polesni vezbi

Билјана Пендароска

Секоја млада мајка треба да ја проба оваа програма
има многу позитивни резултати

Кратки вежби но ефикасни и многу Убави рецепти
поздрав
Билјана

Hristina Nikolovska

Mnogu dobra programa, preporacuvam na site mamicki,bez dvoumenje!!!
Najmnogu od programata mi se dopadna ishranata,dava energija za celiot den i se custvuvas najadeno :)